Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Prismare
Enschede
Porgy en Bess
Terneuzen
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Evertshuis
Bodegraven
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Werf
Aalst
Arsenaal Theater
Vlissingen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Meervaart
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Fulcotheater
IJsselstein
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
De Poorterij
Zaltbommel
De Meiboom
Krabbendijke
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Djoelen
Oud-Turnhout
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De kern
Wilrijk
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kik
Elst
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hoftheater
Raalte
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
De Schakel
Gilze
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Djoelen
Oud-Turnhout
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
donderdag 24 januari 2013
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 25 januari 2013
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 26 januari 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Jetty Mathurin Consultaante
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder