Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
De Molenberg
Delfzijl
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Sjor
Roggel
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Meervaart
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
SuperMarkt
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Allicht
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Chassé Theater
Breda
Theater Achterom
Hilversum
vrijdag 15 april 2011
20:00
Claudia de Breij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Dames voor na Vieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Ellen Dikker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Femmage
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joep Onderdelinden - Nat
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
van Beresteyn, Veendam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Roel C. Verburg
Sjor, Roggel
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
zaterdag 16 april 2011
20:00
Claudia de Breij
Figi Theater, Zeist
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Schaffelaartheater, Barneveld
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Dorrestijn
Het Musiater, Zevenaar
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:00
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
zondag 17 april 2011
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Purper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Parktheater, Eindhoven
maandag 18 april 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Posttheater, Arnhem
dinsdag 19 april 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Freek de Jonge
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
woensdag 20 april 2011
20:00
Adam Fields / Jasper Valstar/ Fuad Hassen
SuperMarkt, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Claudia de Breij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Max van den Burg
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Niet Schieten!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
Parktheater, Eindhoven
donderdag 21 april 2011
20:30
A nice night for an evening
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Claudia de Breij
De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hans Dorrestijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Herman van Veen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jandino Asporaat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joep Onderdelinden - Nat
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Kees Torn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kees Torn - Loze kreten
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Hillenius
Theater De Veste, Delft
20:00
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Parktheater, Eindhoven
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
20:15
Paulien Cornelisse
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum