Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
Theater PePijn
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Theater Aan de Slinger
Houten
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
De Brink
Obdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
De Kamers
Amersfoort
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Willem
Papendrecht
De Vieze Gasten
Gent
Werftheater
Utrecht
Theater Idea
Soest
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
Theater PePijn
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meerpaal
Dronten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Boxtel
Boxtel
C.C. De Kinkel
Bemmel
Agnietenhof
Tiel
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Drommedaris
Enkhuizen
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Reggehof
Goor
Het Veur Theater
Leidschendam
Werftheater
Utrecht
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
BREStheater
Brielle
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Podium Neede
Neede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 11 oktober 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Markant Uden, Uden
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Ali geeft antwoord
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 12 oktober 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Aan de Slinger, Houten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Brink, Obdam
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Remko Vrijdag en Martine Sandifort Hulhond (Try-Ou
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Kamers, Amersfoort
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Willem, Papendrecht
Joost van Hyfte - KOK
De Vieze Gasten, Gent
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Idea, Soest
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Electropis
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen
Witte Theater, IJmuiden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
Carolien Borgers - Happy End
Theater Zuidplein, Rotterdam
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Parnassos, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. De Kei, Reusel
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Ali geeft antwoord
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 13 oktober 2012
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
Podium Boxtel, Boxtel
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. De Kinkel, Bemmel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - In zeer goede staat
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Rob en Emiel Geknipt en Geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Poolvogel - Poolvogel
Drommedaris, Enkhuizen
Piepschuim
De Speeldoos, Vught
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Schattelijn, Geertruidenberg
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Zaantheater, Zaandam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Cpunt Theater, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Reggehof, Goor
Kamagurka - Sprook
Het Veur Theater, Leidschendam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Pook, Oostknollendam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Tobbe, Voorburg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Enge Buren - Reuring
BREStheater, Brielle
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
Charlie Murphy
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Flint, Amersfoort
André Manuel - Bonzaai!!!
Podium Neede, Neede
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Alex Ploeg / Bob McLaren / Lambert-Jan Koops
Effenaar, Eindhoven
20:15
Alderliefste - Carte Blanche / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zondag 14 oktober 2012
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
maandag 15 oktober 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 16 oktober 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - In zeer goede staat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Lievekamp, Oss
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Bouwkunde, Deventer
Marco Roelofs
Theater Bellevue, Amsterdam
Kamagurka - Sprook
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater de Griffioen, Amstelveen