Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reggehof
Goor
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
van Beresteyn
Veendam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Martiniplaza
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 22 februari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 23 februari 2019
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Thomas Acda - Motel
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk