CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -430
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 nov
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
XL De Ateliers
Dronten
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Klok
Ruinerwold
20:00
Musis
Arnhem
De Eendracht
Gemert
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 13 nov
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Munttheater
Weert
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Hecklers
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
ma 14 nov
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
Melkweg
Amsterdam
9
1
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
di 15 nov
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Klif 12
Den Hoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
1
wo 16 nov
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg

zaterdag 12 november 2011

20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband Posttheater, Arnhem
20:00
Gili - Gili drijft uit C.C. Stroming, Berlare
20:00
Charlotte Lap - Op ons! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Eric Koller Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din Meervaart, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011 C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Arjan Ederveen Diligentia, Den Haag
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen XL De Ateliers, Dronten
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten XL De Ateliers, Dronten
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen De hoogte, Winsum
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Theo Nijland TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Anne van Rijn Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Thijs van Domburg Effenaar, Eindhoven
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D The Bing, Hoek van Holland
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Meervaart, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Podium Mozaiek, Amsterdam
1
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Anuar - Gedreven Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Hyena's De Klok, Ruinerwold
20:00
Richard Groenendijk Musis, Arnhem
Javier Guzman - Oorverdovend De Eendracht, Gemert
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Meenthe, Steenwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends De Weijer, Boxmeer
20:00
Comedytrain: Emilio Guzman + Thijs van Domburg Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Tineke Schouten - Lol Inclusive Meervaart, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - NEVEN Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din Meervaart, Amsterdam

zondag 13 november 2011

20:00
Veerle Malschaert De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din Theater PePijn, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Munttheater, Weert
20:00
Freek de Jonge De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's Hecklers, Utrecht
Foto Claudia de Breij
Claudia de Breij Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1

maandag 14 november 2011

20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk De Bogaard, Sint-Truiden
Foto Gabriel Iglesias
Gabriel Iglesias Melkweg, Amsterdam
9
1
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Junushoff Theater, Wageningen

dinsdag 15 november 2011

20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies Theater De Veste, Delft
20:00
Purper - Helden De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Theater De Lievekamp, Oss
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten Theater de Beun, Heiloo
20:00
Richard Groenendijk Klif 12, Den Hoorn
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Comedytrain Koningstheater, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Najib Amhali Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Leon van der Zanden - Vruchtvlees Theater de Hofnar, Valkenswaard
1

woensdag 16 november 2011

20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Purper - Helden Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. Merksem, Merksem
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? De Spil, Roeselare
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Musis, Arnhem
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -430