Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Lux
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
't Getouw
Mol
20:00
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Tropentheater
Amsterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
donderdag 07 maart 2013
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
vrijdag 08 maart 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 09 maart 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede