Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
ACU
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:45
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
14:15
Het Podium
Hoogeveen
Compagnietheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Allicht
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Twentse Schouwburg
Enschede
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Rots
Antwerpen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Victorie
Alkmaar
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 04 juni 2010
20:00
Comedytrain
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Diligentia, Den Haag
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Hete vrede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 05 juni 2010
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Schalm, Veldhoven
Paul Merton
ACU, Utrecht
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hete vrede
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Por Dios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:45
Patrick Neumann
Het Podium, Hoogeveen
21:00
Droog Brood
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Night of Comedy - News of Comedy
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Chassé Theater, Breda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Almere, Almere
zondag 06 juni 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wakker in de stad
Prinsentuin, Leeuwarden
14:15
Patrick Neumann
Het Podium, Hoogeveen
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
maandag 07 juni 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers
AFAS Circustheater, Scheveningen
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
dinsdag 08 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
woensdag 09 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Harmonie, Leeuwarden
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
22:00
Dolf Jansen - Uitslag
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Leidse Schouwburg, Leiden
Hete vrede
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 11 juni 2010
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 12 juni 2010
Hete vrede
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 13 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen: Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Dolf Jansen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
maandag 14 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Buiten Bereik / Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
dinsdag 15 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
woensdag 16 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kursaal Oostende, Oostende
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
donderdag 17 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
vrijdag 18 juni 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 19 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 juni 2010
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
zondag 27 juni 2010
11:00
Theater Piepmuis Dromen bij Piepmuis
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
donderdag 08 juli 2010
20:00
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 27 juli 2010
20:30
Bert Gabriels / Jeroen Leenders / Michael van Peel
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 01 augustus 2010
11:00
Theater Piepmuis Kabouter Wiebel en het ei
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 07 augustus 2010
21:00
Speelman & Speelman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Wakker in de stad
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 24 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 25 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 28 augustus 2010
20:30
Youp van 't Hek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 03 september 2010
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
De Rots, Antwerpen
zaterdag 04 september 2010
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
zondag 05 september 2010
21:00
Huub Stapel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
woensdag 08 september 2010
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Thalia Theater, IJmuiden
donderdag 09 september 2010
20:30
Lebbis
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 10 september 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 11 september 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
20:00
Jasper Valstar / Lambert-Jan Koops / Patrick Meije
Effenaar, Eindhoven
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Victorie, Alkmaar
maandag 13 september 2010
20:00
Pablo Francisco
Amstelborgh, Amsterdam
dinsdag 14 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam