Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
De hoogte
Winsum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
CulturA & Zo
Nootdorp
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. De Bunder
Moorslede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. De Werf
Aalst
Agora Theater Druten
Druten
De Molenberg
Delfzijl
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Muzeval
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 11 januari 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 12 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
zondag 13 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
maandag 14 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 15 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 16 januari 2013
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Zinin, Nijverdal
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 17 januari 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout