Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:30
Het Front
Vroomshoop
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Dok6
Panningen
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
22:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Muze
Noordwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
donderdag 16 december 2010
20:15
Eric Koller
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ernesto & Marcellino met Het beste dan maar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
20:15
Gili
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 17 december 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - BOHEEMS
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Roy Aernouts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
20:00
Kristal Zweers
Het Front, Vroomshoop
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Het Front, Vroomshoop
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dames voor na Vieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 18 december 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
20:30
Carolien Borgers
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniël Samkalden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
LOS muziektheater
Werftheater, Utrecht
20:30
Pieter Derks
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 19 december 2010
20:15
Seth Gaaikema
Diligentia, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 20 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 21 december 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Klaas van der Eerden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 22 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Weijer, Boxmeer
20:15
Eric Koller - BULL!
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Dok6, Panningen
donderdag 23 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Goudse Schouwburg, Gouda
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
22:00
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 26 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 28 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Bas Birker / Harry Glotzbach / Martijn Oosterhuis
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 29 december 2010
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 30 december 2010
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
vrijdag 31 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
dinsdag 04 januari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Toegift, Den Hoorn
woensdag 05 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
donderdag 06 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Schudden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 07 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
20:30
Katarina Vermeulen
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Wilminktheater, Enschede
20:30
Kristel Zweers
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 08 januari 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Flint, Amersfoort