Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Winsinghhof
Roden
CK Theater
Roermond
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Maagd
Bergen op Zoom
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Helmond
Helmond
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
zaterdag 23 maart 2013
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 maart 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
maandag 25 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 27 maart 2013
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 28 maart 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bruers - Waar was ik?
Scala Helmond, Helmond
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Lennaert Maes
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten