Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Gooiland
Hilversum
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Den heuvel
Alphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Vlieland
Vlieland
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Carrousel
Ommen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Verwachting
Ritthem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. De Klameare
Workum
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 13 maart 2019
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 14 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 15 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem