Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Den Herd
Bladel
Diligentia
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Muze
Noordwijk
C.C. De Klameare
Workum
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Den Herd
Bladel
14:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Lochem
Lochem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Maaspoort
Venlo
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 19 november 2010
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 20 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Carolien Borgers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Ronald Smink
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B
De Oosterpoort, Groningen
zondag 21 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Herd, Bladel
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
maandag 22 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 23 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Veste, Delft
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 24 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Bijbabbelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jorrit Rogaar
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kommil Foo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 25 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Pas, Heesch
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:30
Hyena's (2 comedians)
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sanne Wallis de Vries
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 26 november 2010
20:15
Cabaretestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Carolien Borgers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:30
Hyena's (2 comedians)
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jorgen Raymann - Frede
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Roemer van der Steeg
Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 27 november 2010
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival
Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Blok met Over winnaars
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Cristian Pielich
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harry Glotzbach - El Niño
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joep Onderdelinden - Nat
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Niet Schieten!
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Revuegezelschap De Boer'nleu - Zo is het mer net
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Roemer van der Steeg
Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
C.C. Den Herd, Bladel
zondag 28 november 2010
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos
Theater De Veste, Delft
maandag 29 november 2010
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
dinsdag 30 november 2010
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Alex Agnew - More Human Than Human
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
NUHR - Het Werkt Wel
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Diligentia, Den Haag
woensdag 01 december 2010
20:00
Claudia de Breij - Hete Vrede
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Diligentia, Den Haag
donderdag 02 december 2010
20:15
Boudewijn & Marcel de Groot - Waar gebeurd
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Comedy Explosion
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Dick en Debbie met RAMPEN TAMPEN
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Diligentia, Den Haag
20:15
Droog Brood
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric van Sauers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kees Torn
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Maarten Ebbers
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Night of Comedy - News of Comedy
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Silvester Zwaneveld
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer