Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Scheldetheater
Terneuzen
De Trukendoos
Harelbeke
20:15
De Maaspoort
Venlo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Werft
Geel
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Singer
Rijkevorsel
Meervaart
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Bibliotheek VaNnU
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Martiniplaza
Groningen
Het Klooster
Woerden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Boerderij
Huizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Brouckere
Torhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Schalm
Veldhoven
dinsdag 09 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 10 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 11 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
30CC/Schouwburg, Leuven
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Er is geen plan B
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Maagd, Bergen op Zoom
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Junushoff Theater, Wageningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lenette van Dongen - Roedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
De Singer, Rijkevorsel
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Bibliotheek VaNnU, Roosendaal
Guido Weijers - V
Hoftheater, Raalte
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fulcotheater, IJsselstein
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Woerden
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Deventer Schouwburg, Deventer
vrijdag 12 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Posttheater, Arnhem
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven