Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zaantheater
Zaandam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Kortrijk
Kortrijk
CK Theater
Roermond
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Cammeleur
Dongen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reehorst
Ede
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
So What!
Gouda
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
16:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
19:00
C.C. Zundert
Zundert
De Harmonie
Leeuwarden
Dorpstheater Wormer
Wormer
Fransche School Culemborg
Culemborg
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
dinsdag 02 maart 2010
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Muzeval, Emmen
woensdag 03 maart 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Zaantheater, Zaandam
donderdag 04 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 05 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 06 maart 2010
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
16:00
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Acda en de Munnik - ODE
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Jan van Besouw, Goirle
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Dedication
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - Buena Vista
Podium Mozaiek, Amsterdam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - Axestos
Scheldetheater, Terneuzen
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hete vrede
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Achterom, Hilversum
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn