Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
CK Theater
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
So What!
Gouda
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Cammeleur
Dongen
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
20:30
BREStheater
Brielle
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater Bouwkunde
Deventer
De Reehorst
Ede
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater `t Spieker
Eibergen
16:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Rotonde
Borger
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Posttheater
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
C.C. Zundert
Zundert
Scheldetheater
Terneuzen
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Jan van Besouw
Goirle
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Fransche School Culemborg
Culemborg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Dorpstheater Wormer
Wormer
dinsdag 02 maart 2010
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 03 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Zaantheater, Zaandam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 04 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
vrijdag 05 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Mans Genoeg
Zaantheater, Zaandam
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Bouwkunde, Deventer
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Acda en de Munnik
Theater Geert Teis, Stadskanaal
zaterdag 06 maart 2010
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater `t Spieker, Eibergen
16:00
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Roel Meijvis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agnietenhof, Tiel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Rotonde, Borger
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Achterom, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Posttheater, Arnhem
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Buena Vista
Podium Mozaiek, Amsterdam
Hete vrede
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - Axestos
Scheldetheater, Terneuzen
Finalistentour Cabaretesk 10
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Jan van Besouw, Goirle
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dedication
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer