Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Achterom
Hilversum
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posttheater
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
Dorpstheater Wormer
Wormer
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Almere
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scala Helmond
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Spieghel
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Den Herd
Bladel
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Breughelzaal
Bree
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Iduna
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Utopia
Drunen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Tivoli
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Havezathe het Everloo
Rossum
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
vrijdag 21 december 2012
Speelman & Speelman - Optimisten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wesopa Weesp, Weesp
Thijs Maas - Concert
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Wilko Terwijn
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
zaterdag 22 december 2012
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Camerettten - Finaletournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Achterom, Hilversum
Kamagurka - Sprook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Schudden - We vieren het maar
Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater de Kom, Nieuwegein
Speelman & Speelman - Optimisten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Thijs Maas - Concert
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Wilko Terwijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
zondag 23 december 2012
Dani - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 december 2012
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roel Meijvis - Roelette
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 27 december 2012
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Almere, Almere
Wilko Terwijn
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 28 december 2012
20:30
Arie Koomen / Dorine Wiersma / Fuad hassen / Jeroe
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Agnietenhof, Tiel
Op Sterk Water - Alfa
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wilko Terwijn
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 29 december 2012
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Scala Helmond, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 30 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
maandag 31 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
woensdag 02 januari 2013
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 03 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 04 januari 2013
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 05 januari 2013
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 08 januari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede