Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Cultura
Ede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:30
So What!
Gouda
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:45
Iduna
Drachten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
woensdag 08 januari 2014
20:00
Alex Klaasen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dames voor na Vieren
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 09 januari 2014
20:00
Lebbis
Cultura, Ede
20:00
Thomas van Luyn
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Made in Belgium
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Youp van 't Hek
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Cabarestafette
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Veste, Delft
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Sneek, Sneek
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Theater Sneek, Sneek
20:00
Dolf Jansen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 januari 2014
20:00
Emilio Guzman
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Wim Helsen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lebbis
Dok6, Panningen
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Het Kielzog, Hoogezand
Made in Belgium
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hans Dorrestijn - Goeie genade
Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas van Luyn
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
LOS Muziektheater - FCKD
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:30
Thijs Kemperink
So What!, Gouda
20:00
Youp van 't Hek
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Marieke Visser
Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Veste, Delft
20:00
Alex Klaasen
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Nilgun Yerli met Onbeperkt Genieten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Marco Roelofs
Wilminktheater, Enschede
20:00
Marco Roelofs
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 11 januari 2014
20:00
Alex Klaasen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:45
ComedyHuis ComedyNight in Poppodium Iduna
Iduna, Drachten
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thomas van Luyn
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Erik van Muiswinkel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - ALFA
Posttheater, Arnhem
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Almere, Almere
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wim Helsen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Marieke Visser
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
LOS Muziektheater - FCKD
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Lenette van Dongen
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 januari 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Theater Sneek, Sneek
20:00
Micha Wertheim
Theater Walhalla, Rotterdam
maandag 13 januari 2014
Youp van 't Hek
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 14 januari 2014
20:00
Made in Belgium
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Alex Klaasen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Marco Roelofs
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 15 januari 2014
Made in Belgium
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lenette van Dongen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer jongetje
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wim Helsen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Erik van Muiswinkel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dolf Jansen
Wilminktheater, Enschede
donderdag 16 januari 2014
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Roué Verveer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Katinka Polderman
Markant Uden, Uden
20:00
Youp van 't Hek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dette Glashouder: Dette Goes To Africa
Podium 't Beest, Goes
20:00
Lebbis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - V
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Made in Belgium
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Diederik van Vleuten
Theater de Voorveghter, Hardenberg