Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Chassé Theater
Breda
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Chassé Theater
Breda
21:30
Theater De Omval
Diemen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
De Kattendans
Bergeijk
De Toegift
Den Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Hof 88
Almelo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Spant!
Bussum
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Parktheater
Eindhoven
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Ethias Arena
Hasselt
zaterdag 12 september 2020
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Ludens, Voorburg
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 13 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
maandag 14 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
dinsdag 15 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 16 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 17 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 18 september 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 19 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt