Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultura
Ede
Fidei et Arti
Oudenbosch
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
J.C. Interval
Papendrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Weijer
Boxmeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Twentse Schouwburg
Enschede
Posttheater
Arnhem
BREStheater
Brielle
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
De Reggehof
Goor
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
20:30
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Deventer Schouwburg
Deventer
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Meulvliet
Tholen
Theater 4en1
Breukelen
van Beresteyn
Veendam
Posttheater
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Twentse Schouwburg
Enschede
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kursaal Oostende
Oostende
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Bon theater
Medemblik
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
22:30
Flint
Amersfoort
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Dorpshuis Heerde
Heerde
De Kattendans
Bergeijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Speakers
Delft
C.C. De Werf
Aalst
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
vrijdag 29 januari 2010
Speelman & Speelman - Thuis
Cultura, Ede
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Fidei et Arti, Oudenbosch
Sara Kroos - Boheems
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
J.C. Interval, Papendrecht
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
De Weijer, Boxmeer
Leon van der Zanden - Cola
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Hoftheater, Raalte
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Schuurkerk, Maassluis
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posthuis Theater, Heerenveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Twentse Schouwburg, Enschede
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Buena Vista
BREStheater, Brielle
20:00
Hete vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - Axestos
Agnietenhof, Tiel
Eric van Sauers - Ridder
De Reggehof, Goor
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Daniël van Veen - Ruilen binnnen 8 dagen
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
DaBounce
Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
20:30
Da Bounce Comedy Nights
Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Acda en de Munnik
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 30 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Chassé Theater, Breda
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater Achterom, Hilversum
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Junushoff Theater, Wageningen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Meulvliet, Tholen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater 4en1, Breukelen
Micha Wertheim - Voor De Grap
van Beresteyn, Veendam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Posttheater, Arnhem
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Singer Theater, Laren
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Kristel Zweers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Familyman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Twentse Schouwburg, Enschede
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Klooster, Woerden
Hete vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Kursaal Oostende, Oostende
Guido Weijers - Axestos
Agnietenhof, Tiel
Eric van Sauers - Ridder
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Daniël van Veen - Ruilen binnnen 8 dagen
Werftheater, Utrecht
20:30
DaBounce
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Begijn le Bleu
Bon theater, Medemblik
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Acda en de Munnik - ODE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 31 januari 2010
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Chassé Theater, Breda
maandag 01 februari 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 02 februari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Havezathe het Everloo, Rossum
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Mans Genoeg
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Leest, Waalwijk
22:30
Iedereen kan, behalve Bono
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Een Avondje Bergkamp
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Acda en de Munnik
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 03 februari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
De Weijer, Boxmeer
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Dorpshuis Heerde, Heerde
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Interview New Kids
Melkweg, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daniel Arends
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Explosion
Speakers, Delft
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. De Werf, Aalst
Acda en de Munnik - ODE
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen