Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Kolk
Assen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Omval
Diemen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Het Kielzog
Hoogezand
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Theothorne
Dieren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
theaterzaal het vierde oor
olen
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Arto Theater
Schoonhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Parnassos
Utrecht
De Brink
Obdam
20:15
De Kamers
Amersfoort
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Vieze Gasten
Gent
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Witte Theater
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
BREStheater
Brielle
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Cpunt Theater
Hoofddorp
CulturA & Zo
Nootdorp
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Speeldoos
Vught
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
Meervaart
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Neede
Neede
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
woensdag 10 oktober 2012
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater De Kolk, Assen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Muzeval, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Omval, Diemen
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Idea, Soest
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Wilminktheater, Enschede
donderdag 11 oktober 2012
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Het Kielzog, Hoogezand
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Markant Uden, Uden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Ali geeft antwoord
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Het Park, Hoorn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Theothorne, Dieren
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - In zeer goede staat
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
theaterzaal het vierde oor, olen
Kamagurka - Sprook
Werftheater, Utrecht
Poolvogel - Poolvogel
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 12 oktober 2012
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arto Theater, Schoonhoven
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. De Kei, Reusel
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Parnassos, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Brink, Obdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Kamers, Amersfoort
Ali B - Ali geeft antwoord
De Meerpaal, Dronten
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joost van Hyfte - KOK
De Vieze Gasten, Gent
Henry van Loon - Electropis
Fransche School Culemborg, Culemborg
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Meervaart, Amsterdam
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
Roué Verveer - In zeer goede staat
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Remko Vrijdag en Martine Sandifort Hulhond (Try-Ou
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Aan de Slinger, Houten
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Willem, Papendrecht
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Idea, Soest
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen
Witte Theater, IJmuiden
zaterdag 13 oktober 2012
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agnietenhof, Tiel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Enge Buren - Reuring
BREStheater, Brielle
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. De Kinkel, Bemmel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - In zeer goede staat
CulturA & Zo, Nootdorp
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Reggehof, Goor
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Schattelijn, Geertruidenberg
Piepschuim
De Speeldoos, Vught
Poolvogel - Poolvogel
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Alex Ploeg / Bob McLaren / Lambert-Jan Koops
Effenaar, Eindhoven
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Flint, Amersfoort
Kamagurka - Sprook
Het Veur Theater, Leidschendam
Charlie Murphy
Meervaart, Amsterdam
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Speelman & Speelman - Optimisten
Podium Boxtel, Boxtel
André Manuel - Bonzaai!!!
Podium Neede, Neede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Pook, Oostknollendam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Posttheater, Arnhem
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rob en Emiel Geknipt en Geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Tobbe, Voorburg
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht