Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Kruithuis
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
Het Kruithuis
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
20:30
Metropool
Hengelo
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Cultuurfabriek
Sijsele
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Speeldoos
Vught
De Stenge
Heinkenszand
Deventer Schouwburg
Deventer
Fidei et Arti
Oudenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
zaterdag 16 januari 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arie Koomen
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Orpheus, Apeldoorn
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Nymfomannen - Niet Schieten!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
zondag 17 januari 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
maandag 18 januari 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Cuijk, Cuijk
dinsdag 19 januari 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Mans Genoeg
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Acda en de Munnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater De Veste, Delft
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 20 januari 2010
Daniël Arends
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Meenthe, Steenwijk
Dedication
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sara Kroos
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Markant Uden, Uden
20:30
Dorine Wiersma
Metropool, Hengelo
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Najib Amhali - The Best Of
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Theater Aan de Slinger, Houten
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Speeldoos, Baarn
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries
Theater De Veste, Delft
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 21 januari 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dedication
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Het Musiater, Zevenaar
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Kasper van Kooten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Sara Kroos
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - The Best Of
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater de Mythe, Goes
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Schalm, Veldhoven
Hete vrede
Theater de Stoep, Spijkenisse
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sanne Wallis de Vries
Theater De Veste, Delft
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Arie Koomen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 22 januari 2010
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Agnietenhof, Tiel
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
De Cultuurfabriek, Sijsele
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Kristel Zweers - Ruig
De Speeldoos, Vught
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
De Stenge, Heinkenszand
Guido Weijers - Axestos
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Lindenberg Theater, Nijmegen