Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Tuschinski
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Boodschap
Rijen
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
De Weijer
Boxmeer
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
vrijdag 25 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Anuar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Toneelgroep Het Volk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Henry van Loon
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Pam Ann
Tuschinski, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 maart 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kees Torn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Bart Rijnink
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 27 maart 2011
Jurk!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
maandag 28 maart 2011
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 29 maart 2011
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Harry Glotzbach - El Niño
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 30 maart 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Boodschap, Rijen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Acda en de Munnik
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Max van den Burg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
donderdag 31 maart 2011
20:15
Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Speelman & Speelman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan de Schie, Schiedam
Harry Glotzbach - El Niño
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat
Theater De Lievekamp, Oss
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jurk! - Avondjurk (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Katinka Polderman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Eendracht, Gemert
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Helligen Hendrik - Nôh
Theaterhotel Almelo, Almelo
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 01 april 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Jandino Asporaat
Munttheater, Weert
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Kampanje, Den Helder
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Freek de Jonge
Theater De Veste, Delft
Harry Glotzbach - El Niño
De Weijer, Boxmeer
20:00
Anuar
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Jiskefet
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn
Theater de Griffioen, Amstelveen
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 02 april 2011
16:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hans Dorrestijn
Agnietenhof, Tiel
20:00
Anuar
Theater Idea, Soest
20:00
Jandino Asporaat
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lebbis
Diligentia, Den Haag