Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Brabant House
Helmond
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Prismare
Enschede
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
16:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 30 maart 2012
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Gedreven...
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Info Ernesto & Marcellino & Wilfried Finkers - Het
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Cabaret Factory
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Thijs van Domburg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Daniël Samkalden
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater De Omval, Diemen
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jetty Mathurin - Jetty Jubileert met liefde en ov
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bert Visscher
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 31 maart 2012
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Brabant House, Helmond
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. De Wouwer, Ravels
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Freek de Jonge
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Chassé Theater, Breda
20:00
Erik van Muiswinkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nina de la Croix - Bas
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
De Reggehof, Goor
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Diligentia, Den Haag
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Gijs Nillessen
Het Front, Vroomshoop
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Eric Koller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alle dagen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Posttheater, Arnhem
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Prismare, Enschede
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Charlotte Lap - Op ons!
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jörgen Raymann
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Concordia, Enschede
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater Kulturhus, Borne
20:15
N.I.E.U.W.! / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Zuidplein, Rotterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Veluvine, Nunspeet
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Arjan Ederveen
Zaantheater, Zaandam
zondag 01 april 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Deventer Schouwburg, Deventer
16:00
Eric de Vroedt / Jacquelien de Savornin Lohman / J
Diligentia, Den Haag
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Comedytrain
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 02 april 2012
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Najib Amhali
Goudse Schouwburg, Gouda