Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Gryphus
Vierlingsbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Den Herd
Bladel
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Scala Helmond
Helmond
De Harmonie
Leeuwarden
't Zand
Maarssen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
22:30
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cafe The Joker
Antwerpen
Theater De Molen
Beuningen
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Muze
Noordwijk
20:00
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
vrijdag 11 december 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Gryphus, Vierlingsbeek
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 12 december 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Kolk, Assen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Den Herd, Bladel
Onno Innemee - De Spooktrein
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Deventer Schouwburg, Deventer
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scala Helmond, Helmond
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Dedication
't Zand, Maarssen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
20:00
NK Poetry Slam 2009
De Helling, Utrecht
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Zaantheater, Zaandam
Hete vrede
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Enge Buren, 3 zielen, 1 gedachte?
C.C. Zundert, Zundert
22:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 13 december 2009
Onno Innemee - De Spooktrein
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater De Molen, Beuningen
maandag 14 december 2009
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Paulien Cornelisse - Dagbraken (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Droog Brood
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
dinsdag 15 december 2009
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
So What!, Gouda
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 16 december 2009
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Por Dios
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Posthuis Theater, Heerenveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hete vrede
Theater Aan de Slinger, Houten
Dedication
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric van Sauers - Ridder
Het Musiater, Zevenaar
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 17 december 2009
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theaterhotel Almelo, Almelo
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater De Kolk, Assen
Sara Kroos - Boheems
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Carolien Borgers
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Altijd Verder
Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kristel Zweers - Ruig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kees Torn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hete vrede
De Muze, Noordwijk
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam