Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Nieuwe Kolk
Assen
Scheldetheater
Terneuzen
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Gigant
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kleine Willem
Enschede
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Diekhuus
Middelharnis
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Bolwerk
Sneek
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cultura
Ede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater De Lievekamp
Oss
De Meerpaal
Dronten
C.C. De Kei
Reusel
Spant!
Bussum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Reggehof
Goor
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 07 maart 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
vrijdag 08 maart 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
zaterdag 09 maart 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel