Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Manifesto
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
Het Musiater
Zevenaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:30
Het Front
Vroomshoop
Koningstheater
's-Hertogenbosch
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
zondag 05 december 2010
20:15
Richard Groenendijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 06 december 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 07 december 2010
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:15
Dames voor na Vieren - Koude Kermis
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Parktheater, Eindhoven
20:15
Andermans veren Live!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bert Visscher
Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 08 december 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Veronique Sodano
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
20:30
Mark van de Veerdonk
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 09 december 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Punchline Comedy Club
P60, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Joep Onderdelinden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bert Visscher - Afijn
Theater De Veste, Delft
vrijdag 10 december 2010
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Ick Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Daniël Samkalden
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Flint, Amersfoort
20:00
Claudia de Breij
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Nat
Meervaart, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maarten Ebbers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Bert Visscher
Theater De Veste, Delft
20:15
Roemer van der Steeg met Ik ben geen kernfysicus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
zaterdag 11 december 2010
Joep Onderdelinden - Nat
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Droog Brood
Diligentia, Den Haag
20:00
Punchline Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Wakker in de stad
Manifesto, Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
MIDI Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Jaap Mulder
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens
Werftheater, Utrecht
maandag 13 december 2010
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 14 december 2010
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 15 december 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - BOHEEMS
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Roy Aernouts
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
NUHR
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Klaas van der Eerden
Theater De Veste, Delft
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
donderdag 16 december 2010
20:15
Gili
Arsenaal Theater, Vlissingen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
20:00
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eric Koller
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ernesto & Marcellino met Het beste dan maar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Zinin, Nijverdal
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Winnaars en finalisten 2010
Werftheater, Utrecht
vrijdag 17 december 2010
20:15
Roy Aernouts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Afijn
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - BOHEEMS
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Kristal Zweers
Het Front, Vroomshoop
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Het Front, Vroomshoop
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Posttheater, Arnhem
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg de Lawei, Drachten