Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Lakei
Helmond
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Kolk
Assen
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Bon theater
Medemblik
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Het Klooster
Woerden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Front
Vroomshoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Den Herd
Bladel
Diligentia
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
woensdag 10 november 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 11 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Dok6, Panningen
20:15
Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Amar
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
vrijdag 12 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Mythe, Goes
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
zaterdag 13 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 16 november 2010
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
donderdag 18 november 2010
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 19 november 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lambert-Jan Koops
Het Front, Vroomshoop
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
zaterdag 20 november 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Ronald Smink
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
zondag 21 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Herd, Bladel
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
maandag 22 november 2010
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 23 november 2010
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard