Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Gildhof
Tielt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Willem
Papendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium 't Beest
Goes
De Schakel
Gilze
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Druten
Druten
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater 1892
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Boelies Pub
Winschoten
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Sneek
Sneek
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
woensdag 28 november 2012
Schudden - We vieren het maar
De Muze, Noordwijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Posthuis Theater, Heerenveen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Bouwkunde, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Veste, Delft
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 29 november 2012
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Klooster, Woerden
Acda en de Munnik - 't Heerst
Munttheater, Weert
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Arsenaal Theater, Vlissingen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Gildhof, Tielt
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Ali geeft antwoord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim
Posthuis Theater, Heerenveen
Ruben Nicolai - Little friday
Goudse Schouwburg, Gouda
Yora Rienstra - We maken er wat van
Podium 't Beest, Goes
Speelman & Speelman - Optimisten
De Schakel, Gilze
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Druten, Druten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meerpaal, Dronten
20:00
MyStage Goes Cabaret
Iduna, Drachten
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Deventer Schouwburg, Deventer
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Speeldoos, Baarn
Poolvogel - Poolvogel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 30 november 2012
20:00
Jochen Otten
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Eric Koller
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Emilio Guzman
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
20:00
De Hyena's
Theater 1892, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dolf Jansen
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Jochen Otten
Het Klooster, Woerden
20:00
Jeroen Leenders
Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller
Het Klooster, Woerden
20:00
Anne Jan Toonstra
Boelies Pub, Winschoten
20:00
Eric Koller
C.C. De Schakel, Waregem
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Jochen Otten
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Eric Koller
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller
De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller
De Maaspoort, Venlo
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Eric Koller
van Beresteyn, Veendam
20:00
Piepschuim
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Werftheater, Utrecht
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochen Otten
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marco Roelofs - Kaal
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Emilio Guzman
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Piepschuim
De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers
De Warande, Turnhout
20:00
Micha Wertheim
De Warande, Turnhout
20:00
Lenette van Dongen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Martijn Koning
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Katinka Polderman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Idea, Soest
20:00
Emilio Guzman
Theater Idea, Soest
20:00
Alex Klaasen
Theater Sneek, Sneek
Eric Koller - Fire in the hole
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Emilio Guzman
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Emilio Guzman
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Piepschuim
Kantine Walhalla, Rotterdam
Wilko Terwijn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Emilio Guzman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Eric Koller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
Hof in Salland, Raalte
20:00
Dolf Jansen
Hof in Salland, Raalte
20:00
Diederik van Vleuten
Hof in Salland, Raalte
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Emilio Guzman
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Emilio Guzman
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Jeroen Leenders
Fidei et Arti, Oudenbosch