Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
MECC
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Corso
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Zundert
Zundert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Fulcotheater
IJsselstein
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kruithuis
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Warande
Turnhout
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
MC Theater
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
CK Theater
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Nuenen
Amicitia Theater
Sneek
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Prismare
Enschede
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Prismare
Enschede
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Warande
Turnhout
C.C. Den Blank
Overijse
maandag 22 april 2013
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Najib Amhali
Corso, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
woensdag 24 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 25 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
vrijdag 26 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse