Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
De Pit
Terneuzen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Willem II Stadion
Tilburg
Willem II Stadion
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Willem II Stadion
Tilburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
So What!
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 12 juni 2009
20:00
Comedy Explosion, stand-up comedy
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Jochem Myjer - de rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 13 juni 2009
19:30
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leon van der Zanden - Cola
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 14 juni 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
maandag 15 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 16 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
woensdag 17 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
donderdag 18 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 19 juni 2009
20:00
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 20 juni 2009
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
zondag 21 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 24 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 25 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 26 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zaterdag 27 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Parktheater, Eindhoven
zondag 28 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
dinsdag 30 juni 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 01 juli 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 02 juli 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 09 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 10 juli 2009
20:00
Adje & Theo, Adjes Losse Vlodders, cabaret met Adj
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 11 juli 2009
Footloose
Capitole, Gent
20:00
Leon van der Zanden
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 08 augustus 2009
Daniël Arends / Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2009
21:00
Daniël Arends
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2009
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2009
14:00
VET kindercabaret
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 01 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 02 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 04 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jules Deelder
So What!, Gouda
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Bouwkunde, Deventer
zaterdag 05 september 2009
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 september 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 08 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Pieter Derks
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
vrijdag 11 september 2009
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Jandino Asporaat - Buena Vista
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Boheems
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
zaterdag 12 september 2009
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Schouwburg Almere, Almere
20:15
De Cabaretpoel: Vier keer is Leuk
Catharinakapel, Harderwijk
Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Boheems
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Wim Helsen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 13 september 2009
20:00
Tineke Schouten
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 15 september 2009
Dedication
Parktheater, Eindhoven