Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Herd
Bladel
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Dok6
Panningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Reehorst
Ede
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater Dongepark
Dongen
Theater Schuurkerk
Maassluis
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater `t Spieker
Eibergen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
14:00
De Peppel
Zeist
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
Compagnietheater
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Rotterdam
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. `t Schaliken
Herentals
Compagnietheater
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 27 november 2009
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Silvester
Dok6, Panningen
Schudden - Ruis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 28 november 2009
Hete vrede
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Daniël van Veen
C.C. Zundert, Zundert
Leon van der Zanden - Cola
De Cammeleur, Dongen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
De Schattelijn, Geertruidenberg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kennemer Theater, Beverwijk
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Posttheater, Arnhem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadshoftheater Vianen, Vianen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Dedication
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Dongepark, Dongen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Schuurkerk, Maassluis
21:00
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer van Merwijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Schudden - Ruis
Theater `t Spieker, Eibergen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 29 november 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
maandag 30 november 2009
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 01 december 2009
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Chassé Theater, Breda
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Reggehof, Goor
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arie Koomen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
woensdag 02 december 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. `t Schaliken, Herentals
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Muze, Noordwijk
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Koningshof, Maassluis
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Lucent Danstheater, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam