Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
LAKtheater
Leiden
Koningshof
Maassluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Den Dullaert
Hulst
De Reehorst
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Horst
Venhorst
C.C. Strombeek
Grimbergen
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
't Getouw
Mol
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schaffelaartheater
Barneveld
Kursaal Oostende
Oostende
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Nuenen
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Werft
Geel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Idea
Soest
Theater Dongepark
Dongen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Colosseum Dokkum
Dokkum
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Pas
Heesch
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 21 november 2009
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Eric van Sauers - Ridder
BREStheater, Brielle
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
zondag 22 november 2009
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
maandag 23 november 2009
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 24 november 2009
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
20:15
Dedication
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jan Jaap van der Wal - Lekker hard lachen met olie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Nuenen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Fransche School Culemborg, Culemborg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 25 november 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Agnietenhof, Tiel
donderdag 26 november 2009
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Idea, Soest
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
MIDI Tilburg, Tilburg
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:30
Bas Marée & Johan Hoogeboom / Roemer van der Steeg
C.C. Zundert, Zundert
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 27 november 2009
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer