Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Plein
Ridderkerk
van Beresteyn
Veendam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kursaal Oostende
Oostende
Schaffelaartheater
Barneveld
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Nuenen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater Zinin
Nijverdal
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Chassé Theater
Breda
Colosseum Dokkum
Dokkum
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Dongepark
Dongen
Theater Idea
Soest
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cromwiel
Steenbergen
C.C. De Herbakker
Eeklo
zaterdag 21 november 2009
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Het Plein, Ridderkerk
Schudden - Ruis
van Beresteyn, Veendam
zondag 22 november 2009
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
maandag 23 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
dinsdag 24 november 2009
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Fransche School Culemborg, Culemborg
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Nuenen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Lekker hard lachen met olie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dedication
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Freek de Jonge
Theater Zinin, Nijverdal
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
woensdag 25 november 2009
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
donderdag 26 november 2009
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Bas Marée & Johan Hoogeboom / Roemer van der Steeg
C.C. Zundert, Zundert
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
MIDI Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Venray, Venray
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Daniel Arends - Geen excuses
Theater Idea, Soest
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 27 november 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C Warenar, Wassenaar
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo