Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Dongepark
Dongen
Colosseum Dokkum
Dokkum
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cromwiel
Steenbergen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Achterolmen
Maaseik
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Aan de Slinger
Houten
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Herbakker
Eeklo
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Schuurkerk
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater `t Spieker
Eibergen
De Reehorst
Ede
20:00
Theater Dongepark
Dongen
De Cammeleur
Dongen
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
14:00
De Peppel
Zeist
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 26 november 2009
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 27 november 2009
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C Warenar, Wassenaar
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Schudden - Ruis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
Een Avondje Bergkamp
C.C. Cromwiel, Steenbergen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jandino Asporaat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Achterolmen, Maaseik
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater Aan de Slinger, Houten
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Herbakker, Eeklo
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cultura, Ede
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dedication
C.C. Den Herd, Bladel
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 november 2009
20:30
Daniël van Veen
C.C. Zundert, Zundert
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Tobbe, Voorburg
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadshoftheater Vianen, Vianen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Ruchte, Someren
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer van Merwijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Schuurkerk, Maassluis
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hete vrede
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
De Schattelijn, Geertruidenberg
Schudden - Ruis
Theater `t Spieker, Eibergen
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
20:00
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Dongepark, Dongen
Leon van der Zanden - Cola
De Cammeleur, Dongen
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Deurne, Deurne
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maagd, Bergen op Zoom
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Meervaart, Amsterdam
Dedication
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
zondag 29 november 2009
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
maandag 30 november 2009
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 01 december 2009
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn