Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Scala Helmond
Helmond
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
Amicitia Theater
Sneek
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Hasselt
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Boodschap
Rijen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
CK Theater
Roermond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Eendracht
Gemert
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Dorpstheater Wormer
Wormer
Fidei et Arti
Oudenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Reimerswaal
Rilland
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
donderdag 21 maart 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Wilminktheater, Enschede
20:15
De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 22 maart 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 23 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Op Sterk Water - Alfa
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Schudden - We vieren het maar
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift
CK Theater, Roermond
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Eendracht, Gemert
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Deventer Schouwburg, Deventer
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Soundos - Er is geen plan B
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar