Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
't Zand
Maarssen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Eendracht
Gemert
De Meerpaal
Dronten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Spil
Roeselare
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Sjor
Roggel
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Figi Theater
Zeist
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Werftheater
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
vrijdag 08 april 2011
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Thijs Maas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 09 april 2011
20:30
Jetty Mathurin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hans Dorrestijn
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
't Zand, Maarssen
20:15
Lenette van Dongen
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Max van den Burg
De Eendracht, Gemert
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jandino Asporaat
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Anuar
Posttheater, Arnhem
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Almere, Almere
zondag 10 april 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 11 april 2011
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 april 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Nat
Parktheater, Eindhoven
20:15
Dames voor na Vieren
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
woensdag 13 april 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Paulien Cornelisse
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
20:00
SLAA
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 14 april 2011
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Joep Onderdelinden - Nat
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Kees Torn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
Rauw & Rebels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen
De Spil, Roeselare
Night of Comedy - News of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jandino Asporaat
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Silvester
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers - ‘Het be
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 15 april 2011
20:15
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
van Beresteyn, Veendam
20:15
Femmage
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ellen Dikker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dames voor na Vieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Roel C. Verburg
Sjor, Roggel
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
De Kunstgreep, Oostzaan
Joep Onderdelinden - Nat
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Aan de Slinger, Houten
21:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jandino Asporaat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Claudia de Breij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 16 april 2011
20:00
Hans Dorrestijn
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Claudia de Breij
Figi Theater, Zeist
20:30
Leon van der Zanden
Theater de Tobbe, Voorburg
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg