Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:45
013
Tilburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Velinx
Tongeren
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
't Getouw
Mol
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Evergem
Evergem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lux
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de wildeman
Linschoten
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Poorterij
Zaltbommel
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Concordia
Enschede
dinsdag 05 maart 2013
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 06 maart 2013
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 07 maart 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede