Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
De Pit
Terneuzen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Willem II Stadion
Tilburg
Willem II Stadion
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Willem II Stadion
Tilburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
So What!
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 06 juni 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 07 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 08 juni 2009
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 09 juni 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 10 juni 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 11 juni 2009
Ronald Goedemondt
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 12 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Comedy Explosion, stand-up comedy
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Jochem Myjer - de rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 13 juni 2009
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 14 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 15 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 16 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 17 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 18 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 19 juni 2009
20:00
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 20 juni 2009
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
zondag 21 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 24 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 25 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 26 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zaterdag 27 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
zondag 28 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
dinsdag 30 juni 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 01 juli 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 02 juli 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 09 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 10 juli 2009
20:00
Adje & Theo, Adjes Losse Vlodders, cabaret met Adj
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 11 juli 2009
Footloose
Capitole, Gent
20:00
Leon van der Zanden
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 08 augustus 2009
Daniël Arends / Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2009
21:00
Daniël Arends
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2009
Henry van Loon / Jan Jaap van der Wal
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2009
14:00
VET kindercabaret
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 01 september 2009
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Walhalla, Rotterdam
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 02 september 2009
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2009
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 04 september 2009
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jules Deelder
So What!, Gouda
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 september 2009
Dedication
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht