Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Reehorst
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Groene Engel
Oss
S.C.C. De Enck
Oirschot
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Eendracht
Gemert
Wilminktheater
Enschede
Aloys
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Reehorst
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Prinsenhof
Best
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
LAKtheater
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
vrijdag 08 mei 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 09 mei 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Footloose
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 10 mei 2009
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 11 mei 2009
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 12 mei 2009
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk alleen
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 13 mei 2009
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 14 mei 2009
John Buijsman - BUK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ernst van der Pasch
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Ogterop, Meppel
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Footloose
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht