Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Weijer
Boxmeer
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Metropool
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Capitole
Gent
Twentse Schouwburg
Enschede
Carna
Einighausen
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Odeon
Veldhoven
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Het Plein
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Almere Strand
Almere
Koningstheater
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
zaterdag 02 mei 2009
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 03 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 mei 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 07 mei 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 08 mei 2009
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes