Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dok6
Panningen
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Adelberg
Lommel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Spant!
Bussum
Schouwburg Theothorne
Dieren
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Enck
Oirschot
Koningshof
Maassluis
Koningshof
Maassluis
20:00
Iduna
Drachten
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Eendracht
Gemert
De Bres
Leeuwarden
De Boodschap
Rijen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. De Klameare
Workum
C.C. De Adelberg
Lommel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
BaronTheater
Opende
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
C.C. De Brouckere
Torhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
So What!
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
NTGent
Gent
20:15
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Muze
Noordwijk
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Zuidplein
Rotterdam
vrijdag 01 februari 2013
Piepschuim
Dok6, Panningen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Reggehof, Goor
Jandino Asporaat - De Revue
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Pas, Heesch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Poolvogel - Poolvogel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Han Solo - Han Solo bedankt!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 02 februari 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pieter Derks - Van nature
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Enge Buren - Reuring
Theater De Kolk, Assen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Schudden - We vieren het maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
Jeroen Leenders - Geen idee
Schouwburg Theothorne, Dieren
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sabine Beens - Ça bien!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeffrey Spalburg - Thuus
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Koningshof, Maassluis
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Piepschuim
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Speeldoos, Vught
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Kattendans, Bergeijk
Speelman & Speelman - Optimisten
De Eendracht, Gemert
Soundos - Er is geen plan B
De Bres, Leeuwarden
Karin Bruers - Waar was ik?
De Boodschap, Rijen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Den Blank, Overijse
Henry van Loon - Electropis
C.C. De Klameare, Workum
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Adelberg, Lommel
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Ellen Dikker - Horten en stoten
BaronTheater, Opende
Dani - De zachte heelmeester
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agora Theater Druten, Druten
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agnietenhof, Tiel
zondag 03 februari 2013
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Heerschop
Theater De Verbeelding, Purmerend
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Spant!, Bussum
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 04 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Fulcotheater, IJsselstein
dinsdag 05 februari 2013
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 06 februari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
donderdag 07 februari 2013
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam