Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Spant!
Bussum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Metropool
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Posthuis Theater
Heerenveen
22:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
22:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Lux
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
16:30
Luxor Live
Arnhem
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
Atak
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Mezz
Breda
vrijdag 12 december 2008
20:30
Richard Groenendijk - Na de wedstrijd
Chassé Theater, Breda
zaterdag 13 december 2008
20:30
Daniël van Veen / Nina de la Croix
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pieter Derks
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Katinka Polderman : Polderman kachelt door
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De Ploeg
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 14 december 2008
Enge Buren
Spant!, Bussum
maandag 15 december 2008
20:15
Dolf Jansen
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 16 december 2008
00:00
Enge Buren
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Arie Koomen
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 17 december 2008
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Tobbe, Voorburg
donderdag 18 december 2008
20:30
Niki Romijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Theater De Veste, Delft
Enge Buren
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Comedy Explosion
Metropool, Hengelo
Manie! Manie! (Heideroosjes)
De Oosterpoort, Groningen
vrijdag 19 december 2008
20:30
Enge Buren : Potje Poekelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Roy Aernouts
SplotsZ, Roelofarendsveen
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Posthuis Theater, Heerenveen
22:30
Arie Koomen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Silvester Zwaneveld
Markant Uden, Uden
zaterdag 20 december 2008
20:15
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
vrijdag 26 december 2008
Hans Teeuwen
Paard, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
De Nieuwe Kerk, Den Haag
zaterdag 27 december 2008
20:00
Hans Teeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Seth Gaaikema
Diligentia, Den Haag
22:30
Arie Koomen: Uit
Chassé Theater, Breda
zondag 28 december 2008
20:00
A Night of Comedy
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 29 december 2008
20:00
A Night of Comedy
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
21:00
Boom Chicago
Burgerweeshuis, Deventer
dinsdag 30 december 2008
20:15
Stand-up het jaar uit!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
woensdag 31 december 2008
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
zaterdag 03 januari 2009
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 04 januari 2009
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren
Lux, Nijmegen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agora Theater Lelystad, Lelystad
maandag 05 januari 2009
20:00
Plien en Bianca
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - De Rust Zelve
De Meerpaal, Dronten
dinsdag 06 januari 2009
20:30
Vincent Bijlo
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Plien en Bianca
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - De Rust Zelve
De Meerpaal, Dronten
woensdag 07 januari 2009
20:30
Vincent Bijlo
Theater PePijn, Den Haag
Dedication
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 08 januari 2009
20:30
Katinka Polderman
Metropool, Hengelo
20:30
Finalisten Myspace Comedy Award
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
vrijdag 09 januari 2009
20:30
Gino Sancti
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Silvester
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dedication
Meervaart, Amsterdam
20:15
Femmage
Markant Uden, Uden
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
zaterdag 10 januari 2009
20:30
Gino Sancti
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wim De Wulf
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Comedy Explosion
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Tante Pieks Visite
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Enge Buren
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
zondag 11 januari 2009
16:30
CAFESTIVAL
Luxor Live, Arnhem
Enge Buren
C.C. Deurne, Deurne
dinsdag 13 januari 2009
20:15
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 14 januari 2009
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
20:15
De Bloeiende Maagden - Donkey God en het Bonus Sac
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat
Diligentia, Den Haag
donderdag 15 januari 2009
20:00
A Night of Comedy
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Nathalie Baartman
Theater De Veste, Delft
20:00
Enge Buren
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ashton Brothers
Markant Uden, Uden
20:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
vrijdag 16 januari 2009
20:00
Guido Weijers
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 17 januari 2009
20:30
Jim Speelmans
Theater de Tobbe, Voorburg
Enge Buren
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Koller
Diligentia, Den Haag
dinsdag 20 januari 2009
20:00
A Night of Comedy
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Hete vrede
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 21 januari 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 22 januari 2009
20:00
A Night of Comedy
Theater Zuidplein, Rotterdam
Enge Buren
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Adje's Losse Vlodders
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Kasper van Kooten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sara Kroos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Eric Koller
Het Klooster, Woerden
20:15
Onno Innemee
Diligentia, Den Haag
Sonnema Comedy Night
Atak, Enschede
vrijdag 23 januari 2009
20:30
Carolien Borgers
Theater PePijn, Den Haag
Enge Buren
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Veldhuis & Kemper
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cultuurnacht: Deelder draait
Mezz, Breda