Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kattendans
Bergeijk
Dorpshuis Heerde
Heerde
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Weijer
Boxmeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De Pas
Heesch
't Getouw
Mol
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
G.C. Tentakel
Zonhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Storm
Winterswijk
Musis
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
AFAS Circustheater
Scheveningen
Het Trefpunt
Warmond
Diligentia
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Singer Theater
Laren
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Munttheater
Weert
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Colosseum Dokkum
Dokkum
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Holstohus
Olst
De Dialoog
Ermelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Singer Theater
Laren
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Lochem
Lochem
woensdag 03 februari 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Interview New Kids
Melkweg, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Leest, Waalwijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Dorpshuis Heerde, Heerde
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
De Weijer, Boxmeer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 04 februari 2010
Acda en de Munnik - ODE
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ellen Dikker: Fjord
Catharinakapel, Harderwijk
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Pas, Heesch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
20:15
Vincent Bijlo - Verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
vrijdag 05 februari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Tentakel, Zonhoven
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Droog Brood met Een Frisse Wind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eric van Sauers - Ridder
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Hete vrede
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Musis, Arnhem
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Cola
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Speelman & Speelman - Thuis
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek
Markant Uden, Uden
zaterdag 06 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Diligentia, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater 't Pand, Gorinchem
Eric van Sauers - Ridder
Munttheater, Weert
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hete vrede
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Colosseum Dokkum, Dokkum
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Harderwijk, Harderwijk
Leon van der Zanden - Cola
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Het Veur Theater, Leidschendam
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Holstohus, Olst
Speelman & Speelman - Thuis
De Dialoog, Ermelo
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Agnietenhof, Tiel
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Singer Theater, Laren
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Schie, Schiedam
zondag 07 februari 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 08 februari 2010
20:00
Acda en de Munnik
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Theaterhotel Almelo, Almelo
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Lochem, Lochem