Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Het Parochiehuis
Delden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
Markant Uden
Uden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Figi Theater
Zeist
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Kulturhus Irene
Notter
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Dok6
Panningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Posttheater
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
woensdag 20 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 21 november 2019
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 22 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort