Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kulturhus Irene
Notter
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Parktheater
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Carrousel
Ommen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Weijer
Boxmeer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
C.C. De Klameare
Workum
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Houten Kaap
Ouddorp
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Wiese
Schalkwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Het Klooster
Woerden
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Jan van Besouw
Goirle
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 22 november 2019
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 23 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
zondag 24 november 2019
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
maandag 25 november 2019
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 26 november 2019
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen