Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Koornbeurs
Delft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Thalia Theater
IJmuiden
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Schalm
Veldhoven
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
Het Klooster
Woerden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Muziekcentrum Enschede
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Speeldoos
Baarn
De Spil
Roeselare
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
EKKO
Utrecht
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater de Griffioen
Amstelveen
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Poorterij
Zaltbommel
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Meulvliet
Tholen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Muzeval
Emmen
Martiniplaza
Groningen
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
Pook
Oostknollendam
Schouwburg Almere
Almere
De Doelen
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Scheldetheater
Terneuzen
Witte Theater
IJmuiden
dinsdag 14 april 2009
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
woensdag 15 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Thalia Theater, IJmuiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C.C Warenar, Wassenaar
Mark van de Veerdonk
Theater de Schalm, Veldhoven
Jaap Mulder
Posttheater, Arnhem
John Buijsman - BUK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - Axestos
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Theo Maassen - Zonder Pardon
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema
Metropool, Hengelo
donderdag 16 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Theater de Schalm, Veldhoven
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Overgang
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Speeldoos, Baarn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Por Dios
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld
De Meenthe, Steenwijk
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Guido Weijers - Axestos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater De Veste, Delft
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
vrijdag 17 april 2009
Kristel Zweers - Ruig
Arsenaal Theater, Vlissingen
Pieter Derks - Waan
Theater Schuurkerk, Maassluis
Nathalie Baartman - Los
Theater de Griffioen, Amstelveen
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Figi Theater, Zeist
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Vincent Geers - Overdaad
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Poorterij, Zaltbommel
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
John Buijsman - BUK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Meulvliet, Tholen
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Silvester Zwaneveld
Theater De Muzeval, Emmen
Footloose
Martiniplaza, Groningen
20:00
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 18 april 2009
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden