Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
S.C.C. De Enck
Oirschot
Pook
Oostknollendam
Pook
Oostknollendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Compagnietheater
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Spant!
Bussum
Martiniplaza
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
CK Theater
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Warande
Turnhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
De Poorterij
Zaltbommel
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Twentse Schouwburg
Enschede
21:00
Atak
Enschede
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zaterdag 18 april 2009
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 19 april 2009
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
maandag 20 april 2009
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 21 april 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 22 april 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
donderdag 23 april 2009
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Footloose
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
A Night of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 24 april 2009
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Footloose
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater de Kampanje, Den Helder
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis