Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Stroud
Putten
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Hoftheater
Raalte
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Lux
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Meenthe
Steenwijk
van Beresteyn
Veendam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
Het Perron
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Boerderij
Huizen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Lakei
Helmond
Theater De Kolk
Assen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Mythe
Goes
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
BREStheater
Brielle
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Bon theater
Medemblik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
dinsdag 02 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 03 november 2010
20:15
Roy Aernouts
Diligentia, Den Haag
20:15
NUHR
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 04 november 2010
20:30
Nina de la Croix
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Stroud, Putten
20:00
Lebbis - Branding
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Hoftheater, Raalte
20:15
Kamps En Kamps 1
De Oosterpoort, Groningen
Joep Onderdelinden - Nat
Lux, Nijmegen
20:15
Jeroen van Merwijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Munttheater, Weert
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 05 november 2010
20:30
Tijl Beckand
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mike Boddé
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Bussel, Oosterhout
Joep Onderdelinden - Nat
Posttheater, Arnhem
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Femmage met Wegens omstandigheden / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
van Beresteyn, Veendam
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
20:30
Arno van der Heyden
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 06 november 2010
20:30
Youssef El Moussaoui
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Punchline Comedy Club
P3, Purmerend
20:15
NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Guido Weijers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Gino Sancti
Theater de Tobbe, Voorburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Lochem, Lochem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Claudia de Breij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Carolien Borgers
Werftheater, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Op weg naar de Kuip!
Patronaat, Haarlem
zondag 07 november 2010
14:30
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 08 november 2010
20:00
Brigitte Kaandorp
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 november 2010
Youp van´t Hek - Omdat de nacht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Boheems
Theaterhotel Almelo, Almelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Comedytrain
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 10 november 2010
20:15
Theo Nijland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer
Goudse Schouwburg, Gouda
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:15
Kees Torn
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
Scheldetheater, Terneuzen
Harry Glotzbach - El Niño
Het Perron, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Diligentia, Den Haag
donderdag 11 november 2010
20:00
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
20:15
Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Dok6, Panningen
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Lenette van Dongen met Hoogseizoen / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Boerderij, Huizen
Joep Onderdelinden - Nat
Arsenaal Theater, Vlissingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Amar
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 12 november 2010
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Mythe, Goes
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Afijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zaterdag 13 november 2010
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 16 november 2010
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag