Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Biekorf
Lebbeke
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater De Veste
Delft
20:00
Het Klooster
Woerden
Dok6
Panningen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
De Molenberg
Delfzijl
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Podium 't Beest
Goes
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Werftheater
Utrecht
Zalencentrum de Treemter
Balk
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Colosseum Dokkum
Dokkum
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Achterom
Hilversum
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kampanje
Den Helder
013
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schaffelaartheater
Barneveld
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
SplotsZ
Roelofarendsveen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Stroming
Berlare
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kluit
Zeewolde
C.C. De Kei
Reusel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Bres
Leeuwarden
Ledeltheater
Oostburg
woensdag 16 januari 2013
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
donderdag 17 januari 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
vrijdag 18 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Jim Breuer
013, Tilburg
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
zaterdag 19 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Deventer Schouwburg, Deventer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Stroming, Berlare
Wilfried de Jong - Non-stop New York
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Speelman & Speelman - Optimisten
Kennemer Theater, Beverwijk
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Kei, Reusel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Spant!, Bussum
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Poolvogel - Poolvogel
De Bres, Leeuwarden
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg