Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Atak
Enschede
C.C. Achterolmen
Maaseik
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Groene Engel
Oss
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
't Zand
Maarssen
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Skâns
Gorredijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:30
Groene Engel
Oss
Het Musiater
Zevenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Kastanjelaan 13
Velp
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Het Musiater
Zevenaar
dinsdag 24 maart 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Alex Agnew - More Human than Human
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 25 maart 2009
Footloose
Agnietenhof, Tiel
Silvester Zwaneveld
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Arsenaal Theater, Vlissingen
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
Brokstukken - Rode Dwerg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Eelt
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Comedy Explosion
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Koller
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater De Veste, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 26 maart 2009
Pieter Reitsma / Harry Glotzbach / Hans Jongsma /
Atak, Enschede
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
C.C. Achterolmen, Maaseik
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kees Torn - Einde Verhaal
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Overgang
De Meerpaal, Dronten
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Groene Engel, Oss
Ellen Dikker - Toendra
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Eelt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Vermeulen en de Rest
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tracy Morgan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Los
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Boerderij, Huizen
Koller
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Bries
Theater De Leest, Waalwijk
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 27 maart 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
20:30
Comedytrain met o.a. Dolf Jansen
Groene Engel, Oss
Koller
Het Musiater, Zevenaar
John Buijsman - BUK
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Derks - Waan
Kastanjelaan 13, Velp
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Daniël Arends
So What!, Gouda
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nathalie Baartman - Los
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan de Schie, Schiedam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Anuar - Ongeremd
Theater PePijn, Den Haag
Jaap Mulder
Theater Schuurkerk, Maassluis
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 28 maart 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Footloose
De Maaspoort, Venlo
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar